Керівництво

Начальник 
Державної інспекції сільського господарства в Київській області

Чернявський Іван Юрійович

 

      Народився 9 жовтня 1978 року, громадянин України, в 1999 році закінчив Білоцерківський державний аграрний університет, вчений агроном; у 2002 році здобув кваліфікацію магістра з економіки та управління трудовими ресурсами в Міжрегіональній Академії управління персоналом.

         Трудову діяльність розпочав у 2001 році на посаді помічника-консультанта Народного Депутата України Сінька В.Д. в штаті Білоцерківської районної ради Київської області, 2005 рік – помічник-консультант Народного Депутата Верховної Ради України Рудковського Д.О, а згодом Сільченка В.А.

         Упродовж 2008-2012 років успішно працював в Українській державній насіннєвій інспекції, починаючи з посади головного агронома відділу сертифікації та сортової ідентифікації до Виконуючого обов’язки начальника Укрдержнасінінспекції.

        У 2012 році очолив Департамент контролю насінництва та розсадництва Державної інспекції сільського господарства України. З 2013 року Директор Департаменту контролю сільськогосподарської продукції та декларування Державної інспекції сільського господарства України.

       Має 5 ранг державного службовця, нагороджений Почесною Грамотою Міністерства аграрної політики та продовольства України, Почесною Грамотою  Київської обласної ради. Обирався депутатом Київської обласної ради V-го скликання.

        З 12 серпня 2014 року очолив Державну інспекцію сільського господарства в Київській області.

 

Перший заступник начальника
Державної інспекції сільського господарства в Київській області

 

   Мошура Олександр Васильович

  Народився 3 вересня 1968 року в м. Чернігів. Має вищу освіту. Навчався в Чернігівському філіалі Київського політехнічного інституту, де здобув кваліфікацію інженера-механіка (1992 р.)  та Львівський інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (2012 р).

  Свій трудовий шлях починав із свердлувальника в МЗЦ на автозаводі. 1987-1989 рр. проходив строкову службу в Збройних силах. З 1993 в комерційних структурах на керівних посадах, в подальшому працював першим заступником начальника екологічної інспекції в Львівській області, першим заступником начальника управління охорони навколишнього природного середовища в Київській області.

  З серпня 2012 року працює першим заступником начальника Державної інспекції сільського господарства в Київській області. Має 7 ранг державного службовця.

 

 

Заступник начальника 
Державної інспекції сільського господарства в Київській області  

 

   Санін Сергій Вікторович

      Народився 6 червня 1985 року в місті Котовськ Одеської області. Українець. Одружений. Проживає у місті Києві. Вільно володіє українською, російською та англійською мовами.

    У 2008 році закінчив навчання в Одеському національному університеті ім. І.І.Мечникова, де отримав повну вищу освіту за спеціальністю — менеджмент зовнішньоекономічної діяльності. В 2010 році закінчив навчання в тому ж університеті, де здобув другу вищу освіту за спеціальністю — правознавство.

    Для здобуття третьої вищої освіти за спеціальністю — державне управління в 2013 році вступив на навчання до Національної академії державного управління при Президенті Украйни.

    Трудовий шлях розпочав у січні 2004 року на посаді генерального директора ТОВ «Укрнік», де пропрацював до грудня 2009 року.

    З лютого 2007 року по грудень 2009 року працював за сумісництвом на посаді генерального директора ТОВ «Глобальні Мережі».

    З січня 2010 р. по січень 2011 р. працював на посаді заступника начальника Державної інспекції з контролю за цінами у Київській області.

    З березня по червень 2011 р. працював заступником директора ТОВ «Блек Сі Азов-Сервіс».

    З червня 2011 р. по квітень 2012 р. працював директором ТОВ «Митар».

    З липня 2012 р. по липень 2014 р. працював начальником Голосіївського районного управління юстиції у місті Києві.

    У липні 2014 року призначений на посаду Заступника начальника Державної інспекції сільського господарства в Київській області.

    Має 7 ранг державного службовця.

 

Навігація:  
ГоловнаПро ІнспекціюКерівництво