Держсільгоспінспекція в Київській області запобігає загрозам що можуть нанести шкоду довкіллю, життю та здоров’ю громадян

Створено: 16 грудня 2014

    Інспекторами Державної інспекції сільського господарства в Київській області за зверненнями громадян, які надходили з Київської обласної державної адміністрації, Державної інспекції сільського господарства України та Бориспільської міжрайонної прокуратури були проведені необхідні дії та встановлено, що ТОВ «Еко-Сервіс» самовільно займає земельну ділянку площею 6,6467 га під розміщення сміттєзвалища на території Глибоцької сільської ради Бориспільського району Київської області. 

    Полігон твердих побутових відходів загальною площею більш, як 6 га розташовується на відстані двох кілометрів від Міжнародного аеропорту «Бориспіль».

    Матеріали по факту виявленого порушення було направлено до правоохоронних органів для розгляду та вжиття заходів реагування.

    Згідно з наявною інформацією Господарським судом Київської області задоволено позов Бориспільської міжрайонної прокуратури та зобов’язано ТОВ «Еко-Сервіс» припинити функціонування полігону твердих побутових відходів на суміжній з аеродромом Міжнародного аеропорту «Бориспіль» території. При цьому в суді йшла мова про те, що подальша експлуатація полігону може призвести, зокрема, до аварій повітряних суден (існування полігону загрожує життю та здоров’ю людей, оскільки приваблює велике скупчення птахів, що в свою чергу викликає загрозу пошкодження літаків).

    Зважаючи на вищевказане, внаслідок співпраці Держсільгоспінспекції в Київській області з органами прокуратури, вжито заходів реагування щодо усунення виявлених порушень та запобігання аварійних ситуацій, які могли б нанести значної шкоди як довкіллю так і життю людей.

Навігація:  
ГоловнаНовиниНовини ІнспекціїДержсільгоспінспекція в Київській області запобігає загрозам що можуть нанести шкоду довкіллю, життю та здоров’ю громадян