ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

Н А К А З

 

    «19» грудня 2013 року                         Київ                                     № 993    

 

Про внесення змін до Переліку
відомостей, що становлять службову
інформацію та яким присвоюється
гриф обмеження доступу
«Для службового користування»

 

    НАКАЗУЮ:     

    На виконання наказу Державної інспекції сільського господарства України від 03.12.2013 № 229 та відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», підпункту 9 пункту 2 Указу Президента України від 05 травня 2011 року № 547 «Питання забезпечення органами державної влади доступу до публічної інформації» та пункту 4 Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27.11.1998 № 1893,

  1. Пункти 1.2, 1.3, 1.5 та 1.6, розділу 1 Переліку відомостей, що становлять службову інформацію та яким присвоюється гриф обмеження доступу «Для службового користування» в Державній інспекції сільського господарства в Київській області, затвердженого наказом Держсільгоспінспекції в Київській області від 18 жовтня 2013 року № 813, виключити.

У зв’язку з цим пункт 1.4 вважати пунктом 1.2.

  1. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника Держсільгоспінспекції в Київській області Ігнатенка Є.М.

 

 

             Начальник                                                                                      І.І. Пархоменко

 

Навігація:  
ГоловнаДЛЯ СЛУЖБОВОГО КОРИСТУВАННЯНаказ №993 Про внесення змін до Переліку відомостей, що становлять службову інформацію та яким присвоюється гриф обмеження доступу «Для службового користування»